Ubytování

Penzion “Lesní zátiší” Mostek (400 m.n.m.) se nachází na romantickém místě obklopeném lesy na jižní hranici městečka Mostek (Podkrkonoší),v místě kde v 18.a 19. století byly Mostecké klimatické lázně hraběte Františka Deyma. Na dodnes krásné a klidné místo se dostanete upravenou lesní komunikací, na kterou odbočíte ze silnice spojující město Mostek s obcí Horní Brusnice.

Vlastní místo je výtečným výchozím bodem pro výlety do okolí s řadou turisticky atraktivních míst, např. nedaleko se tyčící dominanta kraje (4 km) hora Zvičina (lyžařské vleky), dále hrad Pecka, architekt. skvost přehrada Les království, VČ ZOO Safari Dvůr Králové n.L., zámek Kuks (lapidárium, Braunova soch-baroko), Krkonoše.

V zimě doporučujeme penzion lyžařům (běžky), v létě houbařům, rybářům, cyklistům, vyznavačům koupání-přírodní koupaliště Mostek, celoročně pak pro nejrůznější společenské akce a setkání, svatby, oslavy, sportovní soustředění a pobyty dětských skupin, škol, dětských domovů (vhodné venkovní i vnitřní prostory).

Ubytování cca. 50 míst, dvě restaurace (menší s krbem, televizí, satelit, větší oddělená pro akce). Ceny od 320,-Kč školy a dětské pobyty od 300,-Kč (vč.požadovaných služeb). Možnost celodenního stravování. Poskytujeme léčivé masáže.

Pro koho je ubytování určeno

  • Cyklistické zájezdy
  • Škola v přírodě
  • Dětské tábory
  • Rodinné pobyty
  • Společenské akce
  • Firemní akce, pobyty
  • Silvestrovské oslavy

Tipy na výlety

Na stránce tipy na výlety naleznete mnoho zajímavých tipů kam vyrazit až budete u nás v penzionu Lesní Zátiší Mostek ubytování.

Dotazy k ubytování

Máte-li nějaké dotazy k ubytování, prosím, kontaktujte nás nebo vyplňte formulář napište nám.

Rezervace ubytování

Máte-li záje o rezervaci ubytování, kontaktujte nás, nebo vyplňte formulář rezervace ubytování.

TOPlist